top of page

o nas

Gabinet Medicaskin stworzyliśmy z myślą o tych, którzy oczekują skutecznych rozwiązań estetycznych oraz cenią profesjonalizm, komfort i obsługę na najwyższym poziomie

 

Oferujemy Państwu szeroki wachlarz usług w oparciu o najnowsze medyczne urządzenia, które pomogą w zachowaniu zdrowego i młodego wyglądu skóry, poprawią i wymodelują sylwetkę, usuną cellulit oraz zbędne, niechciane owłosienie.

 

Wiedza, profesjonalizm oraz doświadczenie naszego personelu gwarantuje odpowiedni dobór oferowanych przez nas zabiegów. Pełne bezpieczeństwo oraz skuteczność sprzętu kosmetologicznego i medycznego jakim dysponujemy są potwierdzone wymaganymi certyfikatami oraz szeregiem badań klinicznych.

Zapraszamy Państwa do wyjątkowego miejsca w Toruniu, które powstało z pasji do piękna. U nas w przyjaznej i intymnej atmosferze, w estetycznych wnętrzach przy filiżance kawy lub herbaty zadbamy o Państwa dobre samopoczucie.

5DM32612face.jpg

Kosmetolog Magdalena Wesołowska

Firma WES-SPORT Sławomir Wesołowski zrealizowała projekt "Utworzenie Kliniki Medycyny Estetycznej". Projekt jest dofinansowany z Funduszy Europejskich.

Firma WES-SPORT Sławomir Wesołowski zrealizowała główny cel projektu, którym jest dywersyfikacja rozwiązań produktowych takich jak:

  • usuwanie nadmiernego lub nieprawidłowego owłosienia, leczenie łagodnych zmian barwnikowych oraz zmian naczyniowych za pomocą systemu LightSheer Desire ET HSTM

  • leczenie łagodnych zmian barwnikowych, zmian naczyniowych oraz odnowa uszkodzonej fotostarzeniem i urazami mechanicznymi skóry za pomocą platformy Lumenis M22 IPL OPT Nd:YAG ResurFX,

  • nieinwazyjna redukcja tkanki tłuszczowej za pomocą zestawu zabiegowego LipoContrast-Cellu M6 Aliance Lab medical

  • usuwanie cellulitu, blizn i rozstępów za pomocą innowacyjnego urządzenia CARBOXYTHERAPY TM Dual XT.

Wdrożenie innowacji przełoży się na wzrost zatrudnienia oraz sprzedaży w firmie, a także pośrednio wpłynie na konkurencyjność regionu.

Wartość projektu: 885 135,60 zł

Dofinansowanie projektu z UE 486 824,58 zł

bottom of page
gtag('config', 'AW-805717585');