top of page
Depilacja laserowa light sheer Desire

Depilacja  laserowa

Depilacja laserowa to obecnie jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów w salonach kosmetologii estetycznej. Pozwala szybko, skutecznie i długotrwale usunąć niechciane owłosienie nie powodując przy tym uszkodzeń skóry. Już po serii kilku zabiegów możemy cieszyć się gładką skórą bez podrażnień.

Kriolipoliza

Kriolipoliza

Kriolipoliza Lipocontrast przeznaczona jest do nieinwazyjnego niszczenia tkanki tłuszczowej oraz redukcji cellulitu, działająca na zasadzie kriolipolizy kontrastowej. Jest to innowacyjna technologia służąca do usuwania tkanki tłuszczowej poprzez działanie niskiej temperatury, połączone ze stymulacją termiczną. Jej efektem jest znaczny, trwały ubytek podskórnej tkanki tłuszczowej oraz redukcja cellulitu w obszarze poddanemu zabiegowi.

Usuwanie blizn i rozstępów

Usuwanie blizn i rozstępów

Usuwanie blizn i rozstępów z wykorzystaniem Platformy Lumenis M22 ResurFX. Lumenis to nieablacyjny, frakcyjny laser służący do odbudowy skóry, blizn pourazowych, zmarszczek i który wyjątkowo skutecznie radzi sobie z tak trudnym problemem jak rozstępy czy keloidy.

Miniaturki.png

Zamykanie naczyń

Do usuwania zmian naczyniowych System Lumenis M22 dysponuje kombinacją dwóch głowic: lasera Multi Spot Nd:Yag oraz IPL czwartej generacji. Zastosowanie kilku modułów w jednym systemie pozwala na likwidowanie bardzo szerokiego spektrum zmian naczyniowych (czerwone lub płytkie naczynka modułem IPL, natomiast ciemne o większej średnicy modułem lasera Nd-Yag).

6.png

Laserowe odmładzanie skóry

Laser frakcyjny ResurFX z platformy M22 spłyca zmarszczki, zagęszcza i uelastycznia skórę oraz wyrównuje jej koloryt. Jednocześnie zwęża pory i niweluje blizny potrądzikowe. Dzieje się to dzięki tworzeniu kontrolowanej ilości mikrouszkodzeń na skórze

i ich precezyjnym rozmieszczeniu. Skóra regenerując się,

jest stymulowana do produkcji elastyny i kolagenu.

2.png

Endermologia

W 100% naturalna, bezinwazyjna i skuteczna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek. Redukuje tłuszcz, likwiduje cellulit i ujędrnia skórę, jednocześnie w pełni szanując równowagę biologiczną całego organizmu.

5.png

Usuwanie przebarwień

W trakcie wykonywania zabiegu światło wybiórczo pochłaniane jest przez melaninę, podgrzewa komórki zawierające barwnik powodując ich zniszczenie. Po zabiegu zmiana barwnikowa ulega ściemnieniu, a następnie stopniowemu złuszczeniu i zanikowi lub częściowemu rozjaśnieniu.

8.png

Karboksyterapia

Zabieg Karboksyterapi polega na śródskórnej lub podskórnej iniekcji medycznego dwutlenku węgla. Medyczne urządzenie Carboxytherapy™ Dual XT jest najnowszym i najbardziej precyzyjnym urządzeniem do karboksyterapii na rynku, które ściśle kontroluje ilość i sposób wprowadzania gazu. Jako jedyne na rynku umożliwia przeprowadzenie precyzyjnego, kontrolowanego zabiegu karboksyterapii przy jednoczesnym podawaniu osocza bogatopłytkowego lub wykonaniu zabiegu mezoterapii igłowej.

10.png

Peelingi chemiczne/kwasy

Peeling chemiczny to jeden z rodzajów zabiegów kosmetycznych z użyciem kwasów, których celem jest złuszczenie martwego naskórka i wygładzenie skóry. Peeling chemiczny polega na usunięciu defektów kosmetycznych i zmian chorobowych zlokalizowanych w obrębie naskórka, a czasem i skóry właściwej. Stosując peelingi medyczne, można usuwać poszczególne warstwy naskórka, regulując głębokość złuszczania skóry

11.png

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa polega na dostarczeniu do skóry właściwej składników aktywnych, dzięki temu zastosowane preparaty docierają bezpośrednio do miejsc, które tego potrzebują. Pozwala to na uzyskanie szybkich efektów rewitalizacyjnych.

Miniaturki.png

Mezoterapia mikroigłowa Dermapen 4.0

Mezoterapia mikroigłowa DERMAPEN 4.0 (mezoterapia frakcyjna) to małoinwazyjny zabieg o bardzo szerokim spektrum oddziaływania. Polega na kontrolowanym uszkodzeniu skóry poprzez jej mechaniczne nakłuwanie za pomocą cienkich jak włos igieł osadzonych na głowicy urządzenia.

9.png

Zabieg GENEO

Efekt Geneo™ powstaje po połączeniu na powierzchni skóry opatentowanej przez Pollogen kapsułki Capsugen i żelu bogatego w składniki odżywcze. Geneo™ inicjuje skuteczne oczyszczanie i złuszczanie skóry. Następnie wytwarza niezliczoną ilość małych bąbelków bogatych w dwutlenek węgla, które delikatnie pękają na powierzchni skóry. Środowisko bogate w CO2 powoduje fizjologiczną reakcję organizmu, zwaną „efektem Bohra”, który polega na złuszczanie zewnętrznej warstwy naskórka, wchłanianie składników rewitalizujących skórę, naturalne dotlenienie skóry od wewnątrz

12.png

Stymulatory Tkankowe

Stymulatory tkankowe to preparaty wykorzystywane w medycynie przeciwstarzeniowej, służące do odbudowy struktury skóry, dzięki stymulacji komórek skóry do produkcji kolagenu i elastyny. Po zaaplikowaniu dają bardzo naturalne efekty poprawy jędrności, gęstości oraz jakości skóry. Grupa preparatów biostymulujących jest duża i nieustannie się poszerza. Jednak każdy z nich jest inny. Znaczące różnice odnajdujemy pod względem: rodzaju substancji czynnych, mechanizmu działania, wskazań, obszarów leczenia, technik iniekcji, rezultatów oraz długości ich utrzymywania się.

13.png

Wypełnianie i Modelowanie ust kwasem hialuronowym

Wypełnianie i Modelowanie ust kwasem hialuronowym należy do pierwszej trójki najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Kształtne, błyszczące i pełne usta są jednym z najbardziej zauważalnych atutów kobiety. Zabieg jest małoinwazyjny i stosunkowo łatwy do wykonania. W pierwszej kolejności pacjentowi nakładane jest  znieczulenie, a następnie w głąb czerwieni wargowej i okolice ust wstrzykiwany jest preparat zawierający kwas hialuronowy.

Miniaturki (3).jpg

Photofabulous

Dzięki Photofabulous™ możesz pożegnać się z nierównym kolorytem skóry i przywitać z promienną, odmłodzoną cerą. Ten wyjątkowy zabieg działa na drobne zmarszczki, blizny, blizny potrądzikowe, wyrównuje teksturę skóry oraz redukuje rumień i rozszerzone naczynka krwionośne. Nasz wyjątkowy zabieg odmładzający wykorzystuje kolejno dwie technologie – zoptymalizowane światło IPL oraz nieablacyjny resurfacing skóry ResurFX, dzięki czemu otrzymujemy najlepsze rezultaty.

bottom of page
gtag('config', 'AW-805717585');