k2_depilacja.jpg

Depilacja  laserowa

Depilacja laserowa to obecnie jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów w salonach kosmetologii estetycznej. Pozwala szybko, skutecznie i długotrwale usunąć niechciane owłosienie nie powodując przy tym uszkodzeń skóry. Już po serii kilku zabiegów możemy cieszyć się gładką skórą bez podrażnień.

k2_kriolipoliza.jpg

Kriolipoliza

Kriolipoliza Lipocontrast przeznaczona jest do nieinwazyjnego niszczenia tkanki tłuszczowej oraz redukcji cellulitu, działająca na zasadzie kriolipolizy kontrastowej. Jest to innowacyjna technologia służąca do usuwania tkanki tłuszczowej poprzez działanie niskiej temperatury, połączone ze stymulacją termiczną. Jej efektem jest znaczny, trwały ubytek podskórnej tkanki tłuszczowej oraz redukcja cellulitu w obszarze poddanemu zabiegowi.

06.jpg

Usuwanie blizn i rozstępów

Usuwanie blizn i rozstępów z wykorzystaniem Platformy Lumenis M22 ResurFX. Lumenis to nieablacyjny, frakcyjny laser służący
do odbudowy skóry, blizn pourazowych, zmarszczek i który wyjątkowo skutecznie radzi sobie z tak trudnym problemem jak rozstępy czy keloidy.

k2_zamykanie_naczyn.jpg

Zamykanie naczyń

Do usuwania zmian naczyniowych System Lumenis M22 dysponuje kombinacją dwóch głowic: lasera Multi Spot Nd:Yag oraz IPL czwartej generacji. Zastosowanie kilku modułów w jednym systemie pozwala na likwidowanie bardzo szerokiego spektrum zmian naczyniowych (czerwone lub płytkie naczynka modułem IPL, natomiast ciemne o większej średnicy modułem lasera Nd-Yag).

k2_laserowe_odmladzanie.jpg

Laserowe odmładzanie skóry

Laser frakcyjny ResurFX z platformy M22 spłyca zmarszczki, zagęszcza i uelastycznia skórę oraz wyrównuje jej koloryt. Jednocześnie zwęża pory i niweluje blizny potrądzikowe. Dzieje się to dzięki tworzeniu kontrolowanej ilości mikrouszkodzeń na skórze

i ich precezyjnym rozmieszczeniu. Skóra regenerując się,

jest stymulowana do produkcji elastyny i kolagenu.

k2_endermologia2.jpg

Endermologia

W 100% naturalna, bezinwazyjna i skuteczna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek. Redukuje tłuszcz, likwiduje cellulit i ujędrnia skórę, jednocześnie w pełni szanując równowagę biologiczną całego organizmu.

07.jpg

Usuwanie przebarwień

W trakcie wykonywania zabiegu światło wybiórczo pochłaniane jest przez melaninę, podgrzewa komórki zawierające barwnik powodując ich zniszczenie. Po zabiegu zmiana barwnikowa ulega ściemnieniu, a następnie stopniowemu złuszczeniu i zanikowi lub częściowemu rozjaśnieniu.

k2_karboksyterpia.jpg

Karboksyterapia

Zabieg Karboksyterapi polega na śródskórnej lub podskórnej iniekcji medycznego dwutlenku węgla. Medyczne urządzenie Carboxytherapy™ Dual XT jest najnowszym i najbardziej precyzyjnym urządzeniem

do karboksyterapii na rynku, które ściśle kontroluje ilość i sposób wprowadzania gazu. Jako jedyne na rynku umożliwia przeprowadzenie precyzyjnego, kontrolowanego zabiegu karboksyterapii przy jednoczesnym podawaniu osocza bogatopłytkowego lub wykonaniu zabiegu mezoterapii igłowej.

10.jpg

Peelingi chemiczne/kwasy

Peeling chemiczny to jeden z rodzajów zabiegów kosmetycznych z użyciem kwasów, których celem jest złuszczenie martwego naskórka i wygładzenie skóry. Peeling chemiczny polega na usunięciu defektów kosmetycznych i zmian chorobowych zlokalizowanych w obrębie naskórka, a czasem i skóry właściwej. Stosując peelingi medyczne, można usuwać poszczególne warstwy naskórka, regulując głębokość złuszczania skóry

09.jpg

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa polega na dostarczeniu do skóry właściwej składników aktywnych, dzięki temu zastosowane
preparaty docierają bezpośrednio do miejsc, które tego potrzebują. Pozwala to na uzyskanie szybkich efektów rewitalizacyjnych.

11 b.jpg

Zabieg GENEO

Efekt Geneo™ powstaje po połączeniu na powierzchni skóry opatentowanej przez Pollogen kapsułki Capsugen i żelu bogatego w składniki odżywcze. Geneo™ inicjuje skuteczne oczyszczanie i złuszczanie skóry. Następnie wytwarza niezliczoną ilość małych bąbelków bogatych w dwutlenek węgla, które delikatnie pękają na powierzchni skóry. Środowisko bogate w CO2 powoduje fizjologiczną reakcję organizmu, zwaną „efektem Bohra”, który polega na złuszczanie zewnętrznej warstwy naskórka, wchłanianie składników rewitalizujących skórę, naturalne dotlenienie skóry od wewnątrz

 
gtag('config', 'AW-805717585');